SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Saltkar 1591372
nr 159 1372
Saltkar
1 par, silver, England 1800-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 1 juli 2002
1/7 12:25:28
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.